Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Europejski Kongres Kobiet Lewicy - 10 czerwca 2017 roku w Warszawie

dodano ponad tydzień temu, 2017-06-12 w kategorii: Informacje

W sobotę 10 czerwca 2017 roku w Sali Kolumnowej Pałacu Prymasowskiego w Warszawie odbył się Europejski Kongres Kobiet Lewicy. W Kongresie tym licznie uczestniczyły działaczki i sympatyczki SLD z Małopolski. Zarząd Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD reprezentowany był przez Sekretarz Małopolskiej Rady Wojewódzkiej Małgorzatę Potocką oraz Przewodniczącą Forum Równych Szans i Praw Kobiet w Małopolsce Magdalenę Kubańską. W trakcie Kongresu uczestniczki dyskutowały między innymi w następujących panelach: "Równa płaca, praca, wolność ekonomiczna kobiet oraz prawa reprodukcyjne", "Przeciwdziałanie stereotypom oraz zwiększenie aktywności kobiet", "Wpływ europejskiej polityki równościowej na prawa kobiet w praktyce".


Komentarze

Wydarzenia

 • SLD Lewica Razem wystawi do sejmików byłych parlamentarzystów

  wczoraj o 16:13

  Sojusz wraz z partnerami politycznymi pójdzie do wyborów na szczeblu sejmików wojewódzkich i rad powiatów pod szyldem SLD Lewica Razem. Wszyscy byli parlamentarzyści Sojuszu mają startować do sejmików wojewódzkich – to najważniejsze decyzje organizacyjne Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej,czytaj więcej»

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  przedwczoraj o 17:48

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  przedwczoraj o 15:55

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  przedwczoraj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  2 dni temu, 2017-06-22

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.