Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Ratujmy Kobiety - ogólnopolska zbiórka podpisów

dodano 2017-08-17 10:13 w kategorii: Ludzie

Zgodnie z wieloma postulatami SLD przystąpiło do ogólnopolskiego komitetu „Ratujmy Kobiety”.

Celem działania tego komitetu jest zebranie podpisów pod projektem ustawy o prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie. Koordynatorką Komitetu w Małopolsce jest Magdalena Kubańska - Przewodnicząca Forum Równych Szans i Praw Kobiet w Małopolsce.

Wzór karty do zbierania podpisów można pobrać stąd:

http://ratujmykobiety.org.pl/do-pobrania/

W piątek 18 sierpnia 2017 roku o godzinie 11:00 w Krakowie pod Teatrem im. Juliusza Słowcakiego nastąpi oficjalna inauguracja zbierania podpisów w ramach akcji "Ratujmy Kobiety".

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, jak i aktywnego włączenia się w zbiórke podpisów.

Zebrane listy z podpisami prosimy przekazywać do siedziby Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Krakowie (31-057) przy ulicy Miodowej 41 p. 12.

Wszystkim z góry serdecznie dziękujemy za czynne włączenie się do niniejszej akcji.

 Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  3 godziny temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  6 godzin temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  6 godzin temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.