Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

GODNE ŻYCIE, SPRAWIEDLIWA I NOWOCZESNA POLSKA

W dniu 4 lutego 2017 r, podczas Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej został przedstawiony i omówiony Program SLD „Godne życie, sprawiedliwa i nowoczesna Polska”.

Program dostępny jest na stronie http://www.sld.org.pl/ i stanowi materiał do dyskusji oraz ewentualnych uwag wszystkich członków partii.

W związku z powyższym prosimy o przesyłanie swoich opinii na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 czerwca br.

Przypominamy również, że Zarząd Wojewódzki SLD w Lublinie podjął uchwałę w sprawie zmniejszenia godzinowego dnia pracy z 8 do 6 godzin przy zachowaniu dotychczasowych poborów. Prosimy o przesyłanie uwag na adres e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dodatkowo informujemy, że na szczeblu województwa będą odbywały się dyskusje programowe w określonych blokach tematycznych. Terminy spotkań zostaną ustalone
w najbliższych dniach.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem