Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zebranie Zarządu Wojewódzkiego SLD w Lublinie z liderami miejskich i powiatowych instancji partii

30 września br. odbyło się zebranie Zarządu Wojewódzkiego SLD w Lublinie z liderami powiatowych i miejskich instancji partii.

Udział w zebraniu wzięło kierownictwo Rady Wojewódzkiej SLD w Lublinie oraz kierownictwa Rad Miejskich i Powiatowych SLD w województwie lubelskim.

W trakcie zebrania przedstawiciele powiatów przedstawili sytuację w organizacjach partyjnych w powiatach, stan przygotowań do wyborów samorządowych w instancjach powiatowych oraz wstępny zarys strategii dotyczących wyborów. Omówiono również bieżące sprawy wewnętrzne i organizacyjne partii.

W trakcie dyskusji, przedstawiono wiele ciekawych propozycji dotyczących bieżącej działalności partii w województwie lubelskim, w kontekście nadchodzącej w przyszłym roku kampanii do wyborów samorządowych. Między innymi propozycjami, przedstawiciel organizacji SLD w Świdniku , Karol Szczotka, przedstawił projekt apelu do wybitnych osobistości lewicy o zjednoczenie sił w walce o ochronę dobrego imienia i dorobku polskiej lewicy i wspólną ochronę ładu konstytucyjnego. Zarząd Wojewódzki postanowił opracować ten apel i wystąpić z nim do mediów.

Zarząd Wojewódzki powołał nowego rzecznika prasowego Rady Wojewódzkiej SLD w Lublinie. Na tą funkcję został powołany Marcin Przech.

Zarząd Wojewódzki powołał również pięciu okręgowych pełnomocników wyborczych w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Przewodniczący RW SLD Jacek Czerniak podsumował dyskusję przedstawieniem zamierzeń partii na najbliższy okres i zobowiązał obecnych do dalszej pracy nad jak najlepszym przygotowaniem się do przyszłorocznych wyborów samorządowych, które będą ważnym wyzwaniem i sprawdzianem przed wyborami parlamentarnymi , w których nasza partia ma za zadanie powrócić do ław poselskich.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem