Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Podsumowanie grudniowej akcji "Drzwi otwarte" w Głogowie

W dniach 12-15 grudnia 2012r SLD w Głogowie zorganizowało "drzwi otwarte" dla mieszkańców miasta i powiatu. Równocześnie przeprowadzono akcję ankietowania mieszkańców pod hasłem: "Porozmawiajmy o Głogowie". W działania zaangażowali się radni SLD (z miasta i powiatu), na czele ze starostą Rafaelem Rokaszewiczem. Rozstawione stoliki, gorąca kawa, herbata sprzyjała rozmowom o bieżących problemach ludzi, stanu miasta i powiatu.

Reakcja mieszkańców zaskoczyła nawet nas – była więcej niż pozytywna. Nawet ci, których poglądy dalekie są od lewicowych, wprost chwalili ten sposób komunikowania się z ludźmi uznając, że to wyjątkowy pomysł i bardzo potrzebny.
W czasie akcji rozdano w sumie ponad 1000 ulotek informacyjnych, a kolejne 14 000 trafiło do mieszkań i domostw całego powiatu głogowskiego, w których radni podsumowali półmetek kadencji 2010 – 2014.

Na konferencji zamykającą akcję obiecaliśmy mieszkańcom kolejne, podobne inicjatywy, aby nasza dyskusja o przyszłości miasta i powiatu mogła być kontynuowana.

Więcej o akcji:
http://www.sldglogow.pl/art007do.html

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem