Sojusz Lewicy Demokratycznej

07.03.2012 Sojusz Lewicy Demokratycznej wyprawił naszym Koleżankom ze wszystkich kół skromne przyjęcie. W specjalnie na tę uroczystość wynajętym lokalu zebrało się ponad 20 Pań, towarzyszli im czł. zarządu i przewodniczący kół.

Naszym Paniom wręczono symboliczne tulipany, Starosta - Rafael Rokaszewicz wreczył natomiast w imieniu naszej Europoeseł Lidii Geringer - nasionka niezapominajek.
Następnego dnia radni Sojuszu Lewicy Demokratycznej wyszli w miasto, aby napotkanym Paniom złożyć zyczenia w Ich Dniu.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem