Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zbiórka krwi - Leśnica Wrocław

W niedzielę 07.10.2012 przed Centrum Kultury "Zamek" w Leśnicy, z udziałem krwiobusu Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w godzinach od 13:00-17:00 odbędzie się akcja zbiórki pod hasłem „ŁĄCZY NAS WSZYSTKICH KREW”.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału powyżej 18 roku życia i bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Organizatorem akcji jest SLD Wrocław, koordynatorem Małgorzata Poelger (e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 794-295-602 ).

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem