Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Ósmy Osiedlowy Festyn Parafialny na osiedlu w Złotnikach

Dzisiaj na osiedlu w Złotnikach, na placu przykościelnym Parafii p.w Najświętszej Maryi Panny Różańcowej przy ul. Wielkopolskiej 3-5, odbył się już Ósmy Osiedlowy Festyn Parafialny pn.„Bawiąc się budujemy naszą wspólnotę”. Podczas festynu przed wejściem do kościoła miała swój oficjalny punkt Rada osiedla Leśnica co przedstawiają przesłane zdjęcia.

 

Patrząc na zdjęcia nasuwa się jedno pytanie czy jest to możliwe do pogodzenia z polską konstytucją ? Kto reprezentuje wszystkich mieszkańców osiedla Leśnica? Kościół czy Rada Osiedla Leśnica? Czy finansowanie festynów z podatków obywateli przy parafiach katolickich jest zgodne z polską konstytucją i nie zachodzi w sprzeczność z prawami mieszkańców innych wyznań ?

Małgorzata Pölger

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem