Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Konserwatywna kotwica Grzegorza Schetyny

Konserwatywna kotwica Grzegorza Schetyny została rzucona głęboko. Konserwatysta "z krwi i kości", europoseł z listy PiSu Kazimierz Michał Ujazdowski ma być kandydatem PO na prezydenta Wrocławia.

Bez mocnej centrolewicowej reakcji Wrocław zostanie oddany w ręce prawicy. Oto bowiem o prezydenturę będzie walczyła posłanka z PiSu z europosłem wybranym z listy PiS.

Trzeba przeciwdziałać. Trzeba sformować szeroko koalicję środowisk od lewicy do centrum, Centrolew, z udziałem Strajku Kobiet, organizatorów protestów w obronie Konstytucji, ruchów miejskich etc. Trzeba ekipy, która szanuje samorządność, demokracje, ma program dla Wrocławia. Trzeba schować wzajemne urazy, drobne różnicę, zrobić krok wstecz jeżeli chodzi o własne aspiracje.

Zawalczmy wspólnie o Wrocław. Jesteście gotowi?

Bartek Ciazynski

Bartek Ciazynski

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem