Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Nie wiem czy Koalicja Obywatelska wciąż funkcjonuje

- Ja bym tego tak nie robił, jestem człowiekiem dialogu – powiedział Włodzimierz Czarzasty w programie „Grafitti”, odnosząc się do sytuacji między Platformą Obywatelską a Nowoczesną. - Nie wiem czy Koalicja Obywatelska wciąż funkcjonuje, nie jestem elementem tej koalicji - mówił lider SLD.

- W polityce trzeba mieć dystans do wszystkich zjawisk. Nie powiem złego słowa ani o Lubnauer, ani o Schetynie, ani o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu, ani o Adrianie Zandbergu, ani o Małgorzacie Tracz - stwierdził Czarzasty.

- To, co się udało zrobić, to że SLD ma zdolność koalicyjną, nawet taką, której nie chce, jak koalicja z PiS. Jesteśmy fajne chłopaki i dziewczyny – oświadczył.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem